שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

שאלות נפוצות

1. אילו מוצרים Ruckus wireless מייצרת ומוכרת?

Ruckus מפתחת ומייצרת את הדור הבא של ציוד הרשת הביתי, דבר אשר בפעם הראשונה, מאפשר הפצת מולטימדיה ברחבי הבית בעזרת טכנולוגיית Wi-Fi מהימנה. Ruckus Wireless מייצרת את ראוטר המולטימדיה של ראקאס וויירלס, את מתאם המולטימדיה ומפתחת פטנטים טכנולוגיים אשר מעניקים רישיונות ליצרני ציוד מצד שלישי. המוצרים האלה פותחו כדי לאפשר הפצה אמינה של תוכן מולטימדיה על גבי הסטנדרט של 802.11 בטכנולוגיית הרשת. בנוסף, על-מנת להרחיב בצורה דרמטית את הטווח, הביצועים וכדי לשלול "נקודות מתות" ברשתות 802/11b/g, המערכת של Ruckus מציעה את פתרון ה-Wi-Fi הראשון בתעשייה המסוגל להעביר IPTV ואפליקציות וידאו נוספות בזמן אמת, בצורה חלק ואמינה בכל מקום בבית.

2. כיצד המוצרים של Ruckus מחוברים לרשת הביתית?

ראוטר המולטימדיה של Ruckus מתחבר ל- broadband gateway/router דרך חיבור Ethernet סטנדרטי. מתאם המולטימדיה של Ruckus מתחבר לחיבור Ethernet-equipped set-top box או לחיבור Ethernet-equipped video receiver. ניתן לבצע סטרימינג של IPTV או תוכן וידאו אחר מרשת הפס הרחב או שרת וידאו דרך ה-AP של Ruckus לאורך הרשת האלחוטית המקומית (WLAN) למתאם המולטימדיה של Ruckus, אשר מעביר את המידע ל-video receiver. נקודת הגישה של Ruckus תומכת גם באפליקציות מידע מה-PC ו-802.11b/g נוספים.

3. האם עליי לרכוש גם את ה-Ruckus Adapter וגם את ה-Ruckus AP על-מנת ליהנות מיתרונות הביצועים?

לא בהכרח. ה-Ruckus AP מאפשר את כל תחנות ה-802.11b/g הסטנדרטיות המחוברות לתקשר לטווחים נרחבים יותר, במהירות גבוהה עם פחות תקלות שידור חוזר. לאפליקציות דאטה טיפוסיות, כמו גלישה ברשת או העתקת קבצים, ה-Ruckus AP מייעל את הביצועים האלחוטיים בעצמו.

כמו כן, לאפליקציות וידאו טיפוסיות (לא IPTV), אם ה-video receiver מצויד כבר בפורט 802.11g, ה-Ruckus AP לבדו עשוי לספק מספיק ביצועים כדי לשמר על הסטרימינג של הוידאו, במידה וה-receiver תומך היטב ב-802.11g. במידה וה-video receiver אינו כולל פורט 802.11g, או אם פורט ה-wireless מתפקד בצורה לקויה, אז יהיה צורך ב-Ruckus Adapter.

4. מה הם מאפייני הביצועים של מערכות Ruckus?

לאפליקציות דאטה, תוצאות מחקר הראו שה-Ruckus AP מספקים throughput של 20-30-Mbps בטווח של כ-10 מטר, עם 0-2 קירות בין תחנת הלקוח לבין ה-AP.

לאפליקציות וידאו, רשת המולטימדיה של Ruckus יעילה להעברה של כ- 10-15Mbps ב-99% הצלחה של העברת פאקטים ברחבי הבית (230m2). ביצועים אלה בנויים כדי לספק תמיכה ל:

  • עד כ-3 MPEG-4/Microsoft WMV video streams בו זמנית.
  • או 1-2 DVD-quality MPEG-2 streams.
  • או 1 High-definition MPEG-4/Microsoft WMV streams.

5. מה ייחודי במערכת המולטימדיה של Ruckus Wireless?

זהו הפתרון היחיד בתעשייה המספק העברת מולטימדיה אמינה בו זמנית בסטנדרט 802.11 Wi-Fi.

וידאו סטרימינג דורש סביבת רשת המתנהגת בצורה אמונה- ללא הפרעות ועיכובים בהעברת הפאקטים. מוצרי WLAN שגרתיים עוצבו לאפליקציות דאטה אשר סובלות מתנודות רבות בפס הרחב ומכשלים בהעברת מידע, אשר גורמות לתקלות לעיתים קרובות בצפייה בווידאו.

המערכת של Ruckus, עוצבה ספציפית לנהל אפליקציות וידאו סטרימינג ולוודא ביצועי פס רחב עקביים ואמינים ברחבי הבית. בעזרת המערכת של Ruckus, לקוחות יכולים לבצע וידאו סטרימינג מכל מקום בבית שלהם (למשל שרת PC Video מחדר השינה ל-Media receiver הממוקם בסלון מבלי להשתמש בכבלי Ethernet.