שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

הפתרונות של Ruckus – פלטפורמת Backhaul
פלטפורמת Backhaul מהירה יותר, אמינה ופשוטה יותר להטמעה

Backhaulמפעילות רשת ממשיכות להגדיל את הטווחים והתפוסה שבפריסות הרשתות האלחוטיות שלהם, הן גם מגדילות את הלחץ על חיבור ה-backhaul. ישנם מספר מצבים בהם פתרונות point-to-point microwave, נחושת ערובה ו-backhaul מבוסס פייבר אינם מעשיים או כלכליים. במצבים אלה Wi-Fi יכול לשחק תפקיד מפתח. הנה מספר דוגמאות:

LTE Small-Cell Backhaul. מפעילי סלולר מתכננות את רשתות ה-LTE שלהן כשילוב של תאי מאקרו ורשתות "רוב תחתון" של תאי מיקרו קטנים יותר. על-מנת להשיג את תפוסת הצפיפות הנדרשת לדרישות הגוברות לרוחב פס איכותי באינטרנט הסלולרי, תאים קטנים אלה יצטרכו להיות רבים בהרבה מהמצב הנוכחי ברשתות הסלולריות. הם מייצגים אתגר backhaul חדש- רק לעיתים רחוקות הם יהיו מתאימים באופן טבעי לפתרונות פייבר או microwave. הקונספט של LTE self-backhaul הינו פתרון אפשרי אחד, אך עם רישות מוקדם של רשתות אלחוטיות אשר מנסות לספק גישה בספקטרום אחד, גישה זו הינה יקרה מאד. האפשרות בשימוש 5 Ghz 802.11n הינה מאד אטרקטיבית- מספקת בקלות יותר מ- 100 Mpbs של תפוסת backhaul להן יזדקקו תאי LTE.

GMS Cellular Backhaul. מפעילי שירות בשווקים מתקדמים ממשיכים לדחוף החוצה את כיסוי ה-GSM, המאמצים שלהם מתרחבות לעיתים מעבר למקורות כוח אמינים. ניתן לתת לכך מענה עם מתחמים מבוססים תחנות כוח סולרי. התקנות אלו חייבות להיות מהונדסות או עם פחות כוח צריכה מהמתחמים הרגילים, כדי למזער את עלויות הסולר וגיבוי הסוללות. דבר אשר יכול לכלול ניצול העובדה שפתרון 802.11n point-to-point מעוצב נכון כמו ה-ZoneFlex 7731, יהיה כוח יעיל יותר בהספקה פר ביט, מאשר קישורי ה-backhaul המוכרים, אשר משמשות כברירת המחדל של מתחמי ה-GSM.

Wi-Fi for Wireless Broadband Access and 3G Offload. Delivering point-to-point and point-to-multipoint backhaul capacity to mesh Wi-Fi networks with the ZoneFlex 7731 is also an essential component of our complete wireless broadband access (WBA) and 3G offload solutions addressing concerns such as the need for:

GSM Backhaul Wireless Broadband Access
GSM Backhaul Diagram

 

Featured Products
ZoneFlex 7731 Backhaul Solution ZoneFlex 7731 Backhaul Solution
Connect your access mesh to the core network with robust, easy-to-use, and low-cost point-to-point 802.11n backhaul