שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

הפתרונות של Ruckus- שירותים לחברות כבלים
Wi-Fi חכם יותר עוזר לחברות כבלים להרחיב את שירותי הפס הרחב לציבור

Cable MSO Servicesאינטרנט אלחוטי הוכח כשירות משכנע אותו מציעות חברות הכבלים ברחבי העולם. ה-Wi-Fi הינו תוספת מצוינת לשירותים הקיימים אותם מציעות חברות הכבלים ופשוט להטמעה בעזרת כבלי ה-fiber באזורים המכוסים. בחלקים מסוימים בעולם ישנו שטח aerial plantנרחב אשר מהווה אפשרות נוחה להטמעת Wi-Fi. נכס זה יכול לעזור לטכנולוגיות Wi-Fi חכמות המאפשרות למשתמשים גישה לאינטרנט תוך כדי תנועה. שירותים אלה כבר הוכיחו את עצמם כפופולאריים בקרב משתמשים והפחיתו את מספר הנוטשים באזורים האלה.

חברות כבלים מתקדמות באגרסיביות עם פתרונות נדידה של אינטרנט אלחוטי. מאמצים ראשוניים התבססו על טכניקות לא סטנדרטיות של נדידה, אך כעת התעשייה מתקדמת במהירות ל-Hotspot 2.0. דבר אשר מאפשר לחברות כבלים לחלוק את עקבות האינטרנט האלחוטי שלהן, אשר הגדיל משמעותית את הטווח והשירותים אותם הן מציעות. לבסוף טכנולוגיית הנדידה הזו יכולה להתרחב למקומות ציבוריים ואפילו ערים שלמות.

במקומות בהן אין Aerial Plants, ישנם אפשרויות לחברות כבלים לעבוד עם עיריות על-מנת לפרוס תשתית Wi-Fi על אובייקטים ברחוב. השותפות הציבורית/פרטית הזו יכולה להתקדם בעילות ולחסוך את השימוש בפס רחב לאינטרנט האלחוטי ולהפוך ערים ל"חכמות" יותר.

טכנולוגיות חדשות מגיעות מ-Ruckus כדי לשפר את שירותי חברות הכבלים וזה כולל שירותי ענן, שירותי מיקום, ניתוח מידע ודו"חות ומגוון רחב של נקודות גישה אשר חלקם מתאימים ל-DOCSIS.

Zoneflex 7781CMהיכנסו לעולם של Ruckus Wireless

ראקאס וויירלס מציעה לחברות הכבלים טכנולוגיה מלאה לסביבות פנימיות וחיצוניות של מערכות Wi-Fi חכמות ומוצרים מתקדמים מבוססים פטנטים, אשר מספקים את הביצועים הטובים והאמינים בתעשייה.

המוצרים שלנו לחברות הכבלים כוללים:

כדי ללמוד עוד אודות ביצועי Wi-Fi, דרישות ופריסה לתשתית של חברות הכבלים, קראו את המסמך שלנו
"Wireless Mesh Network and MSO Positioning for Pico Cellular Network".

Cable MSO Services Deployment