שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

הרשת האלחוטית המקומית של Ruckus לארגונים גדולים
מעניקים לארגונים את מה שהם הכי צריכים — אינטרנט אלחוטי שעובד באמת.

Enterprise WLANsכשזה מגיע לאינטרנט אלחוטי, המשתמשים בארגון התעייפו מההתמודדות עם חיבורים לא יציבים, גלישה מסורבלת ואיטית וביצועים ירודים. הם צריכים מערכת אינטרנט אלחוטית מקומית חכמה יותר, מערכת שתספק כיסוי טוב יותר, תפוסה רחבה ואמינות. הם רוצים את הדובדבן שבקצפת של האינטרנט האלחוטי המקומי, בעלות שמתאימה לתקציב שלהם וברמת פריסה נוחה ופשוטה לניהול. היה נראה שבלתי אפשר למצוא מערכת כזו, עד עכשיו.

Laptop Headache

ברוכים הבאים ל- ZoneFlex תוצרת Ruckus Wireless.

ZoneFlex הינה מערכת רשת אינטרנט אלחוטית חכמה ואדפטיבית, אשר מציעה לארגונים את הכוח להם הם משתוקקים כל-כך ואת הפשטות שהם מחפשים:

אין עוד רשת אינטרנט אלחוטית מקומית (WLAN) אשר משלבת רישות חכם, אבטחת משתמש דינמית, ניתוב RF אדפטיבי, 802.11n, ניהול מרכזי וכל זה בפלטפורמה מאובטחת ופשוטה לשימוש. כל זה מסתכם בביצועים הגבוהים ביותר בכל מקום ובכל זמן. זוהי הסיבה שארגונים רבים בוחרים ביתרונות שלנו על מנת לפתח את היתרונות שלהם.

Enterprise Architecture

Enterprise Architecture

Featured Products
Central NOC Management
ZoneDirector 3000 ZoneDirector 3000
An elegant, yet powerful family of Smart WLAN controllers for medium to large enterprises that scale from 25 to 250 access points.
Smart Wi-Fi Indoor Access Points
ZoneFlex 7962 ZoneFlex 7962
The industry’s highest performance enterprise-class dual-band indoor 802.11n Smart Wi-Fi access point with dynamic beamforming and centralized management.