שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

הפתרונות של Ruckus- צפיפות גבוהה
פתרונות לצפיפות גבוהה (High-Density) המבוססים על Wi-Fi הינם גורם מפתח בפריסת HetNet.

High Densityמקומות צפופים הינם המאתגרים ביותר לפריסת רשת אינטרנט אלחוטית המבוססת על הפס הרחב בגלל הקהל העצום הקרוב אחד לשני והשימוש האינטנסיבי בטלפונים החכמים של ימינו.

Ruckus היתה מעורבת בפריסות באצטדיונים ברחבי העולם בשנים האחרונות. בולט מעל כולם היה המונדיאל ב-2014 בברזיל, שם נערכה פריסה ב-4 אצטדיונים. האירוע הגדול ביותר שנעשה בו שימוש בפתרון של Ruckus היה באצטדיון ה"מרקנה" בריו דה ז'ה נרו, עם 76,000 מושבים, בגמר המונדיאל. לשם כך נדרשו לפרוס כ-217 דגמי ZoneFlex AP’s באצטדיון ה"מרקנה.

פריסות מוצלחות באצטדיונים כוללות:

High density stadium diagram

Stadiums maracana stadium

כאשר מעצבים לקיבולת גבוהה, על כל החוקים להשתנות:

Ruckus הינה מובילה זה זמן רב בפריסת אינטרנט אלחוטי באזורים עם צפיפות גבוהה. גולת הכותרת של הפתרון שלנו היא טכנולוגיית אנטנת BeamFlex האדפטיבית, אשר ממקדת את אנרגיית ה-RF במשתמש כדי להגביר את הביצועים ולא בנקודות הגישה המפוזרות מסביב אשר יתרגמו אנרגיה זו כהפרעה.

אנו ממשיכים להגדיל את הפתרונות לאזורים עם צפיפות גבוהה עם ההכרזה על ה-ZoneFlex-N AP. נקודת גישה זו מכילה אנטנת אלומה צרה 30°, אשר פועלת ב-2.4 ו-5 Ghz bands.ע"י שילוב האנטנה לתוך ה-AP, ה-ZoneFlex 7782-N מספק גורם צורה מינימלי, אשר הכרחי בפריסות רבות.

High-density energy isolation