שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

הפתרונות של Ruckus- Small Cells
אסטרטגיות ארוכות טווח למפעילות סלולריות המתמודדות עם צמיחה גוברת בתעבורת נתונים

Small Cellאנו מודעים לבעיות הקשורות בצמיחה הגוברת בתעבורת הנתונים. רשתות סלולריות מתכננות אסטרטגיות לטווח קצר וארוך עם פתרונות כדי להקל על מגבלות המידע ברשתות שלהם. המפעילות הסלולריות הטמיעו לרוב פתרונות בסיסיים אשר לא מספיקים כיום. למרבה הצער, המפעילים הבינו שאחסון תאים נוספים באותו מתחם צפוף גורם לתקלות נוכח הפרעות מתדרי רדיו ובנוסף זה יקר ומורכב לאבטח מרחבים ולבנות עוד מגדלי קליטה. בנוסף, באזורים בעלי צפיפות גבוהה, רשת מאקרו סלולרית לא יכולה לספק את התפוסה הנדרשת לאזורי מרובי תנועה אלה.

אזורים מרובי תנועה דורשים גם גמישות במרחב להתקנת תאים קטנים נוספים במיקומים נוספים. ישנם מספר מתחמים מוגבלים להקמת מגדלים לתאי מאקרו. האלטרנטיבה לתאי מאקרו לתפוסה גבוהה הינה להתקין תאי LTE עם שכבת רובד תחתון לרשתות כדי לספק את התפוסה הנוספת הנדרשת במתחמים אשר אינם דורשים מרחב מתיר והוצאות רכישה והתקנה. תאי LTE עדיין אינם פופולאריים בקרב מפעילי השירות, אך Wi-Fi בוודאי שמספק פתרון להורדת עומסים בסביבת תנועה צפופה, באמינות, הרחבה ובהתקנה פשוטה.

הטמעת Wi-Fi באזורים צפופים הינו הפתרון הזול ביותר לטווח הקצר עבור בעיית התפוסה של מפעילי השירות הסלולריים. למעשה, מפעילי שירות סלולריים מטמיעות כיום פתרונות בעלויות נמוכות עם אחוזי הצלחה יוצאים מן הכלל.

Wi-Fi אינו שולל את הפתרון ארוך הטווח של תאי ה-LTE. למעשה, תאי ה-LTE ו-Wi-Fi ישלימו אחד את השני בסופו של דבר באותם מיקומים על-מנת לפתור את בעיות התפוסה באזורים צפופים בשילוב עם תשתית המאקרו.

הטמעת תשתיות Wi-Fi הינה הצעד הראשון באבטחת מיקומים על-מנת שמפעילי שירות סלולריים יוכלו להתפתח לפתרונות Wi-Fi ותאי LTE.

מפעילי שירות סלולריים אשר מאבטחים כיום את המיקומים הנכונים להורדת העומס ב-Wi-Fi, לא רק פותרים את בעיות התפוסה המידיות לטווח הקצר ברשת, אלה גם מבטיחים מעבר פשוט יותר ל-LTE Small Cells לקראת אסטרטגיית ארוכת הטווח שלהם לעתיד.

Wi-Fi to LTE Deployment Transition Concept Ruckus Wi-Fi offload solution
Wi-Fi and LTE Small Cell Integrated Network