שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

הפתרונות של Ruckus- Smart Hotspots
Wi-Fi חכם יותר למפעילי Hotspots

Smart HotSpotsכיום יש הצפה של שירותי מובייל. לכן ספקי פס רחב חייבים להטמיע ציוד חכם יותר כדי להתמודד עם המכשירים המתוחכמים, האפליקציות והשירותים בהם משתמשים הלקוחות כדי לקבל גישה לעולם התוכן העשיר אי פעם.

כבר ב-2012, יותר ממיליארד מכשירים תומכי Wi-Fi היו בשימוש בשוק. מיליארד! מצב שיוצר ציפיות גדולות אצל המשתמשים המחזיקים במכשירים אלה, ב-Hotspots (מיקום נקודת גישה בודדת) וב-Hotzones (מספר רב של מיקומי נקודות גישה). הם רוצים ליהנות משירותי עשירים במולטימדיה ובאפליקציות מובייל בעלות פס רחב, כמו VOD, סטרימינג, וידאו IP, גיימינג ורשתות חברתיות.

בינתיים, ספקי שירות מעוניינות למשוך לקוחות חדשים, לשמור באדיקות על לקוחות קיימים ולהרחיב את השירותים שלהן היכן שרק ניתן במהירות ובעלות הנמוכה ביותר. יותר אנשים עם יותר מכשירים ביותר מקומות משתמשים ביותר פס רחב- דבר המצריך מספקי השירות להרחיב במהירות את דריסת הרגל שלהן, להפחית בעומסים ולאפשר תמיכה במולטימדיה גם כאשר לקוחות במצב נדידה.

Ruckus פתרה את הבעיות האלה. למעשה, Ruckus Wireless הינה חברת ה-Wi-Fi היחידה אשר פיתחה פתרונות אלחוטיים ברמת ספקי השירות אשר עוצבו במיוחד לעזור למפעילים להפחית בעלויות התשתיות ולהפחית בזמן הפריסה תוך כדי יישום של שירותי Multimedia Hotspots חדשים.

אפשרויות הטמעה גמישות (כמו תמיכה ב-L2TP ו-WISPR) מאפשרים למודלים עסקיים לעבור משירותי Wi-Fi מבוססי מודעות למודל קלאסי של Pay-as-you-go Hotspot. הנה מספר דגשים עיקריים:

הפתרונות של Ruckus Wireless ל-Hotspots מציעים:

משפחת ה-ZoneFlex למוצרי ה-Hotspots שלנו הינה אידיאלית לדרישות אפליקציות המולטימדיה השונות, תודות לפטנט האנטנות החכמות בתוך כל נקודת גישה (AP) ב-ZoneFlex. בעזרת שימוש במאפייני איכות שירות מתוחכמים, האנטנות החכמות שלנו מתעדפות תעבורה בצורה אוטומטית ומנתבת אותות Wi-Fi דרך נתיב ה-RF הטוב ביותר בזמן אמת. דבר אשר מפחית בצורה דרמטית אובדן פאקטים אשר נגרם ע"י הפרעות.

טווח רחב יותר, ביצועים טובים יותר, התמודדות טובה יותר עם צפיפות לקוחות, ניהול טוב יותר מרחוק. כל זה מוביל ל-Wi-Fi טוב יותר עבור שירותי מפעילי השירות ולקוחותיהם.

Smart HotSpot Architecture

Smart HotSpot Architecture