שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

הפתרונות של Ruckus – גישה אלחוטית בפס רחב
דגמים חכמים יותר לגישה אלחוטית בפס הרחב

Wireless Broadband Accessרוב עצום בעולם עדיין ממתין לשירותי פס רחב. באזורים המאוכלסים ביותר של המדינות המתפתחות, שירותי טלפון, טלוויזיה ותשתיות כבלים הפכו את הגישה לפס הרחב לנגישה והזמינות כיום גבוהה מאד. בכל שאר העולם, העלויות הגבוהות של שירותים אלה, כמו הטמעת תשתית כבלים חדשה או מערכות אלחוטיות סלולריות מתקדמות כמו WiMAX, יוצרות מחסום לאפשרויות הצמיחה של הפס הרחב.

אנחנו פתרנו את הבעיה הזו. הגישה המוכחת שלנו ל-Wi-Fi חכם יותר ולגישה אלחוטית בפס הרחב יוצרת מגזרים חדשים של לקוחות למפעילי שירותי הפס הרחב. אנחנו מפחיתים בצורה דרמטית את העלות לתשתיות פס רחב (ע"י פקטור 5x ויותר), ובעזרת שילוב של המודל העסקי "בנה-תוך-כדי-צמיחה", מספקים צירי זמן אטרקטיביים גם בסביבות שוק נמוכות ARPU.

המערכת החכמה לגישה האלחוטית בפס הרחב של Ruckus הינה הראשונה בתעשייה והפתרון היחיד end-to-end המבוסס על 802.11n וטכנולוגיית beamforming אדפטיבית. המערכת כוללת ציוד במתחם הלקוח, נקודות גישה אלחוטיות מרושתות, פלטפורמת backhaul במהירות גבוהה ורשת בעלת יכולות ניהול רבות ומגוונות. הפתרון בביצועים האלחוטיים בפס הרחב מונע ע"י מספר גורמים:

Wireless DSL

Wireless DSL

Featured Products
ZoneFlex Indoor
ZoneFlex 7982 ZoneFlex 7982
One of the Industry's Highest Capacity, Highest Performing Three-stream ZoneFlex 7982 802.11n Smart Wi-Fi Access Point for Carriers and Enterprises
ZoneFlex 7372 ZoneFlex 7372
Industry first mobile-ready dual band concurrent Access Point with BeamFlex+.
ZoneFlex 7352 ZoneFlex 7352
The Industry’s Best Performing, Mobile-Ready, 2-Stream Access Points