שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

בתי ספר
לימודים מקוונים בעזרת Wi-Fi טוב יותר

Verticals Primary Educationבתי ספר מתמודדים עם האתגר לספק Wi-Fi מהיר ואמין יותר לתלמידים, למורים ולשאר צוות העובדים. דרישות חדשות כמו ספרים דיגיטליים, לימודים 1:1 ועוד, מצריכות רישות של כיתות שלמות על מנת לאפשר לתלמידים צפייה בתכנים, שיתוף פעולה בפרויקטים והצגת עבודות ההגשה שלהם.

בתי ספר צריכים אבטחת רשת חזקה, כיסוי נרחב וחיבורים עקביים אפילו בזמן שכתה שלמה שולחת קבצי וידאו באותו הזמן. אך למרבית מבתי הספר, תקציב מוגבל וצוות IT מצומצם הופכים את המעבר לבלתי אפשרי.

למרבה המזל, האינטרנט האלחוטי החכם של Ruckus מספק את הטכנולוגיה שמעניקה לבתי הספר תשתית אלחוטית עם ביצועים גבוהים בעלות נמוכה. מוסדות לימוד חינוכיים מרוויחים:

נקודות הגישה (AP) של Ruckus ZoneFlex כוללת את טכנולוגיית BeamFlex, אנטנה חכמה אשר מנטרת את הסביבה ומתאימה בצורה דינמית את האות כדי לקבל את הנתיב הטוב ביותר תוך כדי התגברות על ההפרעות בשטח. טכנולוגיה זו מבטיחה אותות חזקים, חיבורים מהירים וכמה שפחות הפרעות על מנת שכיתות הלימוד יוכלו להתרכז בלמידה מאשר לחכות לחיבור האינטרנט האלחוטי.

עם ZoneFlex, הגדרת הרשת האלחוטית המקומית (WLAN) מתבצעת למעשה בדקות כמו גם פריסת נקודות הגישה (AP). מכיוון ש-Ruckus מספקת את הכיסוי הטוב והנרחב ביותר, תכנון הפריסה בקמפוס נעשה פשוט יותר ובכך ניתן ליישם את נקודות הגישה של ה-ZoneFlex במהירות ובמיקומים נוחים יותר. מנקודת ניהול אחת, אדמיניסטרטור המערכת יכול בקלות להוסיף SSID ברחבי המערכת לתמיכה בתנועה ספציפית או קבוצות משתמשים, כולל אורחים, ביצירת WLAN חזק אשר מותאם לכולם.

ראקאס וויירלס מספקת את יסודות התשתית הנדרשות לכיתות הלימוד של העתיד ומשפרת את התמיכה ומערכות ההפעלה לאדמיניסטרטורים.

Smarter Wi-Fi for Education Deployment

פטנט טכנולוגיית ההיגוי.

כל נקודת גישה של ZoneFlex כוללת בתוכה את טכנולוגיית ה-BeamFlex, אנטנה חכמה אשר מנטרת את הסביבה ומתאימה באופן דינמי את האות לנתיב הטוב ביותר תוך כדי היגוי אוטומטי מסביב להפרעות בסביבה.

אינטרנט אלחוטי לסביבה פנימית/חיצונית ללא שימוש בכבלים.

רק ה-ZoneFlex מספק רשת אלחוטית חכמה ללא הצורך בכבלי Ethernet לכל נקודת גישה (AP). נקודות הגישה החכמות שלנו לסביבה החיצונית מאפשרת לבתי ספר כיסוי נרחב למבנים זמניים, שטחים פתוחים וכל מקום בו אין יכולות חיבור ל-Ethernet. בנוסף, כל המערכת הזו מנוהלת מקונסוליה ניהולית אחת בלבד.

פריסה בתוך שעות ולא ימים.

הגדרת ה-ZoneFlex מתבצעת בתוך כמה דקות בלבד, ללא הצורך בהגדרת נקודות גישה בצורה אינדיבידואלית וללא כבלי Ethernet. ניתן למקם את ה-ZoneFlex במהירות באזורים נוחים ומועדפים. אין צורך לבצע שוב ושוב בדיקות פריסת רשת למתחם, שכן המערכת מתאימה את עצמה לסביבה המשתנה.

גישת משתמש רב-שכבתית.

כל נקודת גישה חכמה (AP) תומכת בעד כ-8 יחידות Wi-Fi, כשכל אחת מהן ניתנת להגדרה בנפרד (כולל הגדרות האבטחה וההצפנה). דבר זה מאפשר לרשתות וירטואליות אלחוטיות שונות להיווצר לתנועות מסוגים שונים, משתמשים או קבוצות. פתרון אלגנטי, פשוט למשתמש מאפשר גלישה נוחה וקלה. מנקודת ניהול אחת, אדמיניסטרטור ה-IT יכול בקלות להוסיף SSID לאורך כל המערכת כדי לתמוך בתנועה ספציפית לקבוצות משתמשים, תוך כדי יצירת WLAN חזק המתאים לכולם.