שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

מוסדות בריאות
המרשם הנכון ל-Wi-Fi בריא יותר.

Healthcareבתי חולים, קליניקות ומרכזי בריאות אחרים, מתמודדים עם דרישה מוגברת ל-Wi-Fi, בין אם זה לעמוד בצרכים של 90% ויותר מהרופאים שמשתמשים בסמארטפונים או כדי לחבר מכשירים רפואיים שונים אשר זקוקים ל-Wi-Fi כדי לספק מידע בזמן אמת ותמיכה במהלך הטיפול בחולה.

האינטרנט האלחוטי מספק גישה מהירה לתיקים הרפואיים של המטופלים, משפר את התקשורת בין העובדים ומזרז הצגת נתונים רפואיים. בנוסף, גישת אורחים יכולה להתרחב ללובי וחדרי ההמתנה.

עם מספר רב של משתמשים בטלפונים חכמים, קירות עבים ומספר עצום של מכשירים אלקטרוניים, הסביבה של מוסדות הבריאות הינה "עוינת" לקיום אינטרנט אלחוטי איכותי ולכן מערכות בעלות ביצועים נמוכים פשוט אינן מספיקות.

זוהי הסיבה לכך שמוסדות בריאות רבים בכל מקום בעולם פונים למערכות רשת האינטרנט האלחוטי המקומי החכמות של ZoneFlex, עם האנטנה האדפטיבית אשר מספקת את החיבור הטוב ביותר גם באזורי העבודה המאתגרים ביותר.

בעזרת ה-ZoneFlex, מוסדות בריאות מקבלים פתרון אינטרנט אלחוטי פשוט אך יחד עם זאת מלא במאפיינים ובפתרונות המאפשרים:

האינטרנט האלחוטי של Ruckus ZoneFlex מספק ביצועים ברמה הגבוהה ביותר ובהחלט התמורה הטובה ביותר להשקעה.

הימנעות מהפרעות לטובת ביצועים יוצאים מן הכלל.

ה-ZoneFlex כולל בתוכו את טכנולוגית ה-BeamFlex, אנטנת Wi-Fi חכמה אשר מנתבת את האנרגיה לנתיב הטוב ביותר למכשיר אשר מחובר לרשת האלחוטית. שלא כמו אנטנות המקובעות למקום, ה-BeamFlex מספק אנטנה דינמית לטובת כיסוי מלא של הסביבה. בנוסף, האנטנה מגבירה את אותות ה-RF אופקףית ואנכית לכיוון הלקוח. דבר זה מעצים את יעילות ה-WLAN וגורם לתוצאות של בדיקות רנטגן או MRI להגיע במהירות המרבית. עם טכנולוגית ה-BeamFlex, זרמים מרחביים מרובים יכולים להתממש.

התאמת קול ראשונה מסוגה.

הפטנט של Ruckus, SmartCast, מספק העברת מידע פרטי לפי לקוח, תנועה, או סיווג, כך שכל משתמש וכל מידע שעובר (קול, וידאו וכו') מגיע בעדיפות המתאימה. טכנולוגיה זו גם תומכת ב-U-APSD, כדי לשמר את כוח הסוללה של לקוחות של תעבורת קול. המודל הנייד של Ruckus מבטל את ההפרעות שגורמות לכישלון בשיחות קוליות ומפריעות לתנועת המידע, ע"י כוונון מתקדם ב-L3 וטכניקות זיכרון מטמון הקיימות בנקודות הגישה של ה-ZoneFlex, 802.11g/n/ac.

דרכים נוספות לאבטח את ה-WLAN.

SmartSec הינו אוסף מיוחד של יכולות אבטחה מתקדמות פשוטות לשימוש. יכולות אלה כוללות תמיכה ברמת האטנרפרייז 802.1x AES, יכולות הצפנה דינמיות, גישת משתמש לפי תפקיד, בידוד של לקוח ב-L2/3, חיזוק שכבת ההצפנה וגילוי ניסיונות חדירה לרשת האלחוטית. פתרון ה-Guest Pass של Ruckus, מפשט את יכולות הניהול של אורחים ומשתמשים קבועים ב-ZoneDirector.