שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

אוניברסיטאות ומכללות
לעשות תואר עם W-Fi טוב יותר ברחבי הקמפוס – בפחות ציוד נלווה

Verticals Higher Educationאוניברסיטאות ומכללות מאותגרות כל הזמן לספק אינטרנט אלחוטי מהיר ואמין יותר. הן רוצות אבטחה חזקה, כיסוי נרחב וחיבורים שאינם נכשלים כל כמה דקות. הן גם צריכות Wi-Fi שיגיע למקומות בהם כבלים של Ethernet לא ביקרו מעולם, כמו מקומות מפגש מרובה משתתפים, כיתות זמניות, מעונות ובכל פינה בקמפוס. אך ברוב מוסדות ההשכלה הגבוהה אותן הבעיות- תקציב מצומצם וצוות IT עסוק, מקשים על המעבר המתבקש.

למרבה המזל, טכנולוגיית ה-Wi-Fi החכמה של Ruckus מספק למוסדות אלה את אותן הדרישות בעלות המתאימה. טכנולוגית ה-BeamFlex של Ruckus משתמשת באנטנה אדפטיבית אשר מנטרת את הסביבה ואוטומטית מוצאת את האות הטוב ביותר לכל לקוח. טכנולוגיית ה-BeamFlex מספקת כיסוי מלא וביצועים מרביים בעלות נמוכה.

בעזרת Ruckus, מוסדות חינוך מרוויחים:

עם ZoneFlex, הגדרת הרשת האלחוטית המקומית (WLAN) מתבצעת למעשה בדקות כמו גם פריסת נקודות הגישה (AP). מכיוון ש-Ruckus מספקת את הכיסוי הטוב והנרחב ביותר, תכנון הפריסה בקמפוס נעשה פשוט יותר ובכך ניתן ליישם את נקודות הגישה של ה-ZoneFlex במהירות ובמיקומים נוחים יותר. מנקודת ניהול אחת, אדמיניסטרטור המערכת יכול בקלות להוסיף SSID ברחבי המערכת לתמיכה בתנועה ספציפית או קבוצות משתמשים, כולל אורחים, ביצירת WLAN חזק אשר מותאם לכולם.