שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

בתי מלון ומקומות אירוח
שומרים על האורחים שלכם מרוצים ודואגים שיחזרו אליכם- בעזרת Wi-Fi פשוט טוב יותר.

Hospitalityאינטרנט אלחוטי כבר אינו עוד פריט בבתי מלון ובמקומות אירוח כמו טיפולי ספא או קוקטיילים על שפת הבריכה. ה-Wi-Fi הפך לתנאי מוקדם לקיום עסקים- נקודה. בתי מלון מכוונים להגדיל את ההכנסות שלהם ולמקסם את הרווחיות שלהם בעזרת יכולות האינטרנט האלחוטי:

לבתי מלון אשר רוצים אינטרנט אלחוטי מהיר יותר ואמין יותר עם עלות תפעול נמוכה יותר, ה-ZoneFlex הפך לסטנדרט. קבוצת מלונות "מנדרין אוריינטל", קבוצת "ארבע עונות", קבוצת "אינטרקונטיננטל" וקבוצת "מריוט" כבר משתמשים בפתרונות של Ruckus במלונות שלהם ברחבי העולם. במעל ל-90% מהמלונות בהם הותקנו הפתרונות של Ruckus הצליחו להפחית את כמות נקודות הגישה (AP) ובכך לחסוך עד כ-25% מעלויות התפעול של הרשת האלחוטית שלהם. זוהי רשת האינטרנט האלחוטית היחידה לבתי מלון שמשלבת רישות חכם, RF גבוה, ניהול מרכזי עם 802.11n/ac וכל זה בעלות נמוכה.

נקודות הגישה של ZoneFlex, כוללת בתוכן את טכנולוגיית BeamFlex, הפטנט החכם עם האנטנה האדפטיבית אשר מתמקדת באותות Wi-Fi רק כשיש צורך בכך. טכנולוגיית BeamFlex בוחרת את הנתיב הטוב ביותר עבור אותות ה-Wi-Fi ומנתבת אותם כל הזמן מסביב להפרעות. זוהי הסיבה שבמלונות שבחרו להשתמש במוצרי ראקאס, מספר התלונות בגין האינטרנט האלחוטי ירדו בכ-80% או יותר, מכיוון שלקוחות נהנו מ:

הגדרה והתקנה מידיים.

בניגוד לאלטרנטיבות האחרות, המערכת האלחוטית החכמה של Ruckus ניתנת להגדרה בתוך דקות ומותקנת בחצי מהזמן ובחצי מהעלות. נקודות גישה המתחברות לחשמל ללא הצורך בכבלים. טכנולוגיית הרישות החכמה של Ruckus מאפשרת לבתי מלון להרחיב בקלות את אותות ה-Wi-Fi באמצעות חיבור נקודות הגישה (AP) לנקודות חשמל ברחבי המלון. דבר זה מפחית את עלויות התפעול ומאיץ את תהליך הפריסה.

חוויית משתמש.

מערכות Ruckus יודעות להתגבר על בעיות Latency ובכך מאפשרות לאורח לצפות בתכני וידאו איכותיים, שירותי סטרימינג וקול מתקדמים, ללא הפרעות. Ruckus מעניקים את ה-Wi-Fi הטוב ביותר לאפליקציות מולטימדיה מתקדמות.

שירותי Wi-Fi שכבתיים.

כל נקודת גישה חכמה (AP) תומכת בעד כ-8 יחידות Wi-Fi, כשכל אחת מהן ניתנת להגדרה לפי מדיניות ספציפית. פתרון ה-Guest Pass של Ruckus מפשט את ההתקנה והניהול של הרשת האלחוטית המקומית (WLAN) ולמשתמשים זמניים ב-ZoneDirector. דבר אשר מעניק לבתי המלון היכולת לתת ללקוחות שלהם להנות מאינטרנט אלחוטי ברמה הכי גבוהה, כולל גישה מועדפת, שירותים מהירים ושירותים ספציפיים לאפליקציות רשת.

שליטה מלאה מרחוק.

ניתן לנהל מרחוק את ה-ZoneFlex, מה שמעניק שליטה חזקה גם על הרשתות האלחוטיות המקומיות של ה-ZoneFlex וגם על נקודות הגישה הבודדות. עם ZoneFlex, רשת אלחוטית של מלון בלונדון יכולה להיות מוגדרת משיקאגו, או מכל מקום אחר.

פריסה בתוך חדרי המלון

סדרת ה-ZoneFlex 7300 הינה אידיאלית לפריסה בתוך חדרי האורחים במלון ומספקת חיבור Wi-Fi איכותי לצרכים השונים של האורחים, כמו תכני וידאו ב-HD, העברת וגישה לנתונים ועוד.

ZoneFlex 7300 series In-room Deployment for Hotels

Hotel Architecture

Hotel Architecture