שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

קמעונאות
אינטרנט אלחוטי טוב יותר באזורים מרובי עסקים.

Retailבעלי עסקים מתמודדים עם תחרות יותר מאי פעם והם מחפשים דרכים חדשות להשיג יתרון על פני המתחרים. יכולות Wi-Fi מוכחות הינן קריטיות גם לשיווק העסק וגם לפעולות מנהלתיות אשר ישפרו את מתן השירות ללקוח.

בעזרת טכנולוגיית המיקום החדשה, SPoT, האינטרנט החכם של Ruckus יכול לספק מידע חיוני אודות הלקוחות וכמו כן לאתר לקוחות חדשים דרך אפליקציות סלולריות. היכולת לדעת היכן הלקוחות נמצאים בחנות שלך, כמה זמן הם נשארים בעסק, באיזו תדירות הם מבקרים וניתוחים דומים, יכולים לספק לבעלי עסקים את התובנה שהם צריכים כדי לשפר את חווית הלקוח בעסק שלהם ואת יכולות השיווק.

טכנולוגיית המיקום של SPot מאפשרת עולם חדש לגמרי של שירות לקוחות ואפשרויות שיווק, בהתבססות על מיקום הלקוח וכמו כן על מידע של לקוחות קיימים, דבר אשר מאפשר לבעלי עסקים להתחרות בזמן אמת עם החנויות המקוונות תוך כדי הנוחות של הלקוחות להיות נוכחים בחנות עצמה.

בעלי עסקים משתמשים במגוון עצום של מכשירים אלחוטיים ואפליקציות אשר מרוויחות מחיבור אלחוטי אמין יותר, למשל::

עיצבנו את מערכת האינטרנט האלחוטי האידיאלית כדי לספק את הביצועים המובילים בתעשייה, אמינות ובמחיר מותאם לכל תקציב. יכולות הפריסה הגמישות של הדגמים השונים, מותאמות בהתאם לצרכים שלך, בין עם התקנת כל הציוד בעסק, או עם ניהול מרכזי והתקנה רק של נקודת גישה (AP) בחנות.

חשוב באותה מידה, האינטרנט האלחוטי החכם של Ruckus מצטיין גם כשאין תמיכה של צוות IT בעסק.

מאפייני מפתח כוללים:

אנטנה חכמה ללא תחרות בטווחים ובאמינות

בכל נקודת גישה חכמה של ה- ZoneFlex יש אנטנה חכמה אשר מבוססת על טכנולוגיית BeamFlex ומספקת טווח רחב יותר של אותות מאשר נקודות הגישה הרגילות המוכרות לכם. עם טכנולוגיה זו, כל נקודת הגישה של ZoneFlex מתמקדת רק באותות ה-Wi-Fi היכן שהן נדרשות ורק בנתיבים הטובים ביותר. האנטנה החכמה מבצעת פעולת היגוי מסביב להפרעות, דבר אשר הופך את החיבור לטוב ואמין יותר.

יכולות פריסה פשוטות.

מערכות ה-ZoneFlex של Ruckus עוצבו כדי להיות מוגדרים בתוך דקות ולא שעות. בסביבה הקמעונאית, כל נקודת גישה (AP) יכולה להיות מותקנת בפשטות ומוגדרת מרחוק בתוך דקות.

אבטחת PCI

מערכות ה-ZoneFlex של Ruckus כוללות בתוכן מערכת אבטחה מתקדמת עם יכולות הצפנה מתוחכמות, הזדהות, רשימות שחורות, L2/2 ACL, זיהוי של נקודות גישה זדוניות ומניעת חדירה לרשת האלחוטית. ההבדל הוא שאצלנו יכולות האבטחה העוצמתיות האלה קלות ופשוטות לשימוש.

איכויות שירות מתקדמות להזרמת מולטימדיה (Streaming)

טכנולוגיית ה- SmartCast של Ruckus, טכנולוגיה המתעדפת תנועת מולטימדיה, מספקת סטנדרט של 802.11 Wi-Fi, כך שכל לקוח מקבל את זרם התנועה שהוא דורש בעדיפות המתאימה לו (וידאו, קול, דטה).

יכולות ניהול מרחוק פשוטות אך מתוחכמות מספקות מידע עדכני על המתרחש ברשת

מערכות ה-ZoneFlex של Ruckus יכולות להיות מוגדרות מרחוק ומנוהלות ע"י נקודת גישה אחת של ZoneFlex או ע"י בקר שליטה של ZoneDirector. ה-FlexMaster שמבוסס על Linux, מספק מגוון רב של יכולות להגדרות, ניהול ודיווח על אירועים מנקודות הגישה של ה-ZoneFlex, כמו גם מהרשת האלחוטית המקומית של ה-ZoneFlex. דבר זה מבטל את הפעולה המייגעת המוכרת לנו מהגדרות מרחוק, טיפול בבעיות ואחזקה, כדי להפחית את העלות הכללית של הבעלות. עם ה-FlexMaster, אדמיניסטרטור יכול לגלות אוטומטית מכשירי Ruckus שונים, להגדיר קבוצת מכשירים ולשדרג אוטומטית מכשירים מכל מקום בעולם- ברחבי האינטרנט או ברשת IP פרטית. לוח מחוונים מקיפים מאפשר לאדמיניסטרטורים מבט על כל מוצרי ראקאס לפי קבוצות, לקוח, סוג וגרסאות לתוכנות אשר מופעלות בכלל הרשת הגלובלית.

ZoneFlex 7300 series Deployment for Retail / Branch Office

פריסה לעסק קמעונאי/שלוחה משרדית

סדרת ה-ZoneFlex 7300 הינה אידיאלית לפריסה בעסקים קמעונאים ומספק חיבור אלחוטי עוצמתי לתכני וידאו ב-HD, IP, טלפונים וגישה למידע עבור סורקי ברקוד.