שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

תחבורה
לעזור לאנשים להגיע ליעדם בעזרת Wi-Fi טוב יותר.

Verticals Transportationבכל יום, מאות מיליוני אנשים עוברים דרך ערוצי תחבורה שונים כמו שדות תעופה, רכבות, תחנות אוטובוס, רכבות תחתיות ועוד. הם צריכים גישה בזמן אמת ללוחות זמנים, מידע על שערי עלייה למטוס וכרטיסי טיסה, מפות או כל כלי הדרכה אחר מרגע כניסתם לטרמינל. אינטרנט אלחוטי לא רק מספק פתרון אידיאלי לצרכים הבסיסיים האלה, אלה גם מספק פלטפורמה לשירותי הכנסות חדשים כמו גישה ל-Wi-Fi או 3G/4G Offload, כמו גם תמיכה בצרכים תפעוליים כמו נקודות מכירה, משלוחים, לוגיסטיקה, חתימות דיגיטליות ואבטחת וידאו.

סביבות אלה הינן מאתגרות ביותר עבור האינטרנט האלחוטי. כמעט ולא קיימות בהן תשתיות רשת ושינויים בתפוסת המשתמשים במהלך היום יכולים להשפיע דרמטית על מאפייני תדרי הרדיו (RF) וליצור עומס על הקשת. דבר אשר מביא לחיבורים כושלים, חווית משתמש לא נעימה, איכות רשת נמוכה וחוסר תמיכה באפליקציות קריטיות.

המערכות החכמות של Ruckus ZoneFlex מספקות טווח רחב, תפוסה גבוהה וטכנולוגיית Beam, כדי להבטיח חיבורים טובים יותר גם באזורים המאתגרים ביותר. הפתרון של Ruckus ZoneFlex הינו פשוט אך יחד עם זאת מלא במאפיינים המאפשרים:

הכיסוי הרחב יותר של Ruckus, החיבורים המשופרים וההימנעות מההפרעות מאפשרים התקנה וניהול פשוטים, בעלות מינימלית מול מערכות 802.11n/ac מתחרות.